Finanční služby


 

Finanční trh zabírá poměrně obsáhlé oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a investic. V každé oblasti se finanční instituce předhánějí a nabízejí neznalým klientům spousty různých nevýhodných, méně výhodných či poměrně vhodných produktů. Orientovat se v nich je nezbytné, aby člověk nenaletěl na něco co pro něj není výhodné a naopak aby použit co potřebuje kvůli efektivnímu řízení svých financí.

Každého klienta beru jako individuálního člověka a řeším s ním finance komplexně v celku s ohledem na jeho cíle a zájmy. Zásadně pracuji s klientem dlouhodobě a proto je nutné hned na počátku se osobně poznat. Každý člověk má své plány a cíle a je důležité mít nastavené finance v souladu s nimi. Díky svým dlouholetým znalostem a zkušenostem dokážu vhodně a efektivně nastavit finanční řešení každému na míru.

 

Jak probíhá schůzka

Na osobní schůzce spolu budeme postupně probírat jednotlivé oblasti finančního trhu, které se Vás mohou týkat. Podíváme se na to jak máte zajištěno, aby jste byl Vy a Vaše rodina v pohodě v případě, že Vás během života postihne nějaká nepříjemná zdravotní komplikace.

Probereme spolu výši Vašich rezerv a podíváme se jaké využíváte bankovní služby, zda-li Vám vyhovují a jestli je zbytečně nepřeplácíte.

Prodebatujeme spolu Vaše současné bydlení a Vaše představy o bydlení do budoucna.

U budoucích plánů zůstaneme, když probereme Vaší přípravu na důchodový věk a další Vaše důležité vysněné cíle v příštích letech.

Podíváme se také na ochranu Vašeho současného majetku ať už osobního či popř. podnikatelského.

Pokud jste členem výboru bytového družstva či SVJ, nebo podnikáte jako právnická osoba probereme možnosti i v této situaci.