Hypotéky


 

Při řešení této oblasti se dají správným postupem ušetřit během mnoha let splácení až stovky tisíc korun. Na českém finančním trhu existuje mnoho bank, které poskytují různé druhy hypotéčních úvěrů. Každá tato banka má svou vlastní metodiku, kterou posuzuje klienta. Ve výsledku tak mnozí klienti nemusí u některých bank vůbec hypotéční úvěr dostat, jinde by prošli s odřenýma ušima (a k tomu se značně navýšenou úrokovou sazbou), zatímco u jiné banky by dle její metodiky a správně zvoleném typu hypotéky neměli mít s pořízením problémy.

Jen málokdo může věřit tomu, že banka dá klientovi úrokovou sazbu, kterou v rámci upoutávky nabízí na svém webu, či v televizní reklamě. Většinou je to totiž za podmínek, které klient není schopen splnit, nebo úrokovou sazbu dostane za předpokladu, že si pořídí další bankovní produkty, které vlastně ani nepotřebuje a které pro něj nejsou výhodné a jsou naopak drahé. Takže v konečném důsledku si banka sníženou úrokovou sazbu nechá zaplatit jinde.

Už v základu, pokud tuto oblast budeme řešit spolu, ušetříte si na počátku hlavně spousty svého času než kdyby jste obíhal banky a všude odpovídal dokola na základní povinné otázky. Takhle se sejdete pouze se mnou, při rozhovoru zjistím potřebné informace, které banky při poskytování prostředků u hypotéčního úvěru vyžadují a veškerou komunikaci s bankami pak řeším já.

Můj úkol je pro Vás vybrat správnou banku, kterou projdete podle její metodiky a vybrat zde správný typ hypotéčního úvěru, který je dle Vašich potřeb vhodný právě pro Vás. Poté musím vyjednat v bance co nejlepší podmínky a hypotéční úvěr po konzultaci s Vámi správné nastavit. Prakticky skoro u každé hypotéky se objevují menší či větší překážky, které aktivně řeším. Ve smlouvě o hypotéčním úvěru kontroluji zda banka dodržela domluvené podmínky a na Vaší straně dohlížím, aby Vám nebylo podstrčeno něco nevýhodného.

Moje práce však zde nekončí. Cílem je nastavit Vám finance tak, aby jste hypotéční úvěr byl nejen schopen dostat, ale aby jste ho mohl po celou dobu bez problémů splácet.