O mně


 

OtaVe finančním sektoru se pohybuji od roku 2001.

Dodělával jsem v tomto roce dálkově studium obchodní akademie a jelikož mě zaujaly finance a hlavně investice, začal jsem pracovat jako zástupce portfolio manažera a později jako portfolio manažer a burzovní makléř u obchodníka s cennými papíry. V té době jsem absolvoval makléřské zkoušky u ČNB a získal tak makléřskou licenci na správu investičního portfolia.

Abych si prohluboval své vědomosti v oboru financí, studoval jsem při práci dálkově Vysokou školu finanční a správní, obor finance a finanční služby se zaměřením na komerční a investiční bankovnictví. Studiem se mi propojily zkušenosti z praxe s teoretickými poznatky, které využívám k práci pro své klienty. Díky svým znalostem se dokážu na každý konkrétní případ dívat nezaujatě z pohledu klienta i finanční instituce.

Od roku 2011 řeším s klienty komplexně celkové finance, tj. nejen investice, ale i bankovní, úvěrové a pojišťovací služby. Poslední roky se zaměřuji na hypoteční úvěry, protože zde se dá nejvíce pomoci klientovi – ušetřit jeho čas i peníze. Na všechny příslušné finanční oblasti mám samozřejmě potřebné licence a certifikace a podléhám dohledu ČNB.

Jsem zvyklý jednat na rovinu a nebojím se nazývat věci pravými jmény. Na čem se domluvíme, to z mé strany platí. Vážím si férového jednání i z druhé strany.


 

Pro finanční služby propagované a nabízené na tomto webu jsem v oblastech:

  • pojištění registrován podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele pojištění,
  • investic registrován podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaný zástupce investičního zprostředkovatele,
  • spotřebitelských úvěrů registrován podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaný zástupce samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

u společnosti SAB servis s. r. o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 – Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 110 00.

Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.