Pojištění majetku


Upozornění: od 1.7.2021 neposkytuji služby v oblasti pojišťovnictví

Udělat nejlevnější smlouvu na pojištění majetku dokáže dnes udělat prakticky každý kdo se pohybuje pár let v pojišťovnictví. Dokáže ale nejlevnější smlouva uchránit klienta před riziky, která jsou nutná? Řídím se raději tím, že je potřeba nejprve stanovit určitou kvalitu pojištění, tj. nastavit ta rizika, která jsou pro klienta prioritní a pak teprve hledat na trhu pojišťovnu a v ní produkt, který ho ochrání nejlépe. Pak za kvalitu, kterou klient vyžaduje dostane co nejlepší cenu a má jistotu, že v případě pojistné události bude řádně odškodněn.

Když budeme spolu řešit tuto oblast, pobavíme se o všech rizicích, které Vás mohou potkat. Týká se to hlavně pojištění nemovitosti, domácnosti a všech druhů odpovědnosti jako je např. občanská odpovědnost, odpovědnost z držby nemovitosti či odpovědnost zaměstnance vůči zaměstnavateli. Patří sem ovšem také cestovní pojištění, které Vás chrání, aby jste se kvůli nečekané nehodě v zahraničí kvůli byť i banálnímu zranění nezadlužili na mnoho let kvůli úhradě za ošetření.

Pokud podnikáte ať už jako fyzická či právnická osoba, budou Vás zajímat také různá podnikatelská pojištění majetku (budov, strojů, zásob…) či pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu výkonem činnosti. Nezapomeneme případně ani na havarijní pojištění a pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla.

Můj úkol bude najít nejenom kvalitní pojištění, které bude chránit Váš majetek za rozumnou cenu, ale také hlídat výročí pojistného období, aby mohla být smlouva případně vylepšena či změněna v zákonné lhůtě.